Similar lots by type
-
#127
Een hoornvaasje van Parijs’ porselein met een handgeschilderd meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16 cm -
#120
Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#90
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 26 & 27 cm -
#124
“Jongetje op een bankje”. Een groepje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 11 cm -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#110
Twee vazen van Satsuma-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 25 & 61 cm -
#132Pillivuyt, France
Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 22 & 24 cm -
#89
Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#91
Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#119
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23- 31 cm
Other lots in this auction
-
#29
“Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cm -
#58Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#12
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#158
Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#80
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168
Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#9Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#88
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#156
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12