Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.

Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.

Online only
Dim. h: 31 & 24 cm
SKU: 3009200092.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #92
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #89

    Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 32 cm
  • #110

    Twee vazen van Satsuma-aardewerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 61 cm
  • #119

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23- 31 cm
  • #115
    D W Porzellan, Karlsbad

    Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 30 cm
  • #132
    Pillivuyt, France

    Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 & 24 cm
  • #90

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 27 cm
  • #91

    Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 45 cm
  • #124

    “Jongetje op een bankje”. Een groepje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
  • #120

    Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm
  • #127

    Een hoornvaasje van Parijs’ porselein met een handgeschilderd meerkleurig en verguld decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm

Other lots in this auction

  • #103

    Een lot van negen antieke juwelendoosjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 3 - 25 cm
  • #96
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #37
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    No longer available
    Online only
  • #162

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #40
    G. Wagener

    “Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Boch La Louvière

    Een paar ovale serveerschotels met een meerkleurig decor van een vogel op bloeiende tak. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 37 cm
  • #51
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm (z.k.)
  • #148

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 70 cm
  • #130

    Een drageoir van geslepen kleurloos kristal met een deels gesatineerd decor van bloemen en vlinders.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
  • #150

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen, schalen, enz. We voegen er een Engels zilveren fotokadertje (beschadigd) aan toe.

    No longer available
    Online only
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More