Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
Dim. h 33 cm
SKU: 2810250178.
Categories: Aardewerk, curiosa, XVIIIe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 200 / 300

  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30

  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #375

    Een handgeknoopt Oosters tapijtje.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 130/78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een Boheems kristallen koekjes/dekselpot.

    A Bohemian crystal biscuit jar with lid.
    Dim. h 23 x Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146
    Baisch

    Een midden 20ste eeuwse tandartskast met 5 laden, 2 deuren, twee zijdeuren en een bovencompartiment. Met glazen bodembeschermers. Wielen te vernieuwen. ‘Baisch Rollschrank’.

    A mid-20th century dentist's cabinet with 5 drawers, 2 doors, two side doors, and an upper compartment. With glass bottom protectors. Wheels need to be renewed. 'Baisch Rollschrank'.
    Dim. 119 x 98 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #116

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29

    Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.

    Small double-barreled pistol with percussion lock. End of the 19th century. To be restored.
    Dim. L. 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een paar glazen kelkvormige vazen.

    A pair of glass goblet-shaped vases.
    Dim. Hoogte 20, Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #299

    Een vintage Lloyd Loom linnenmand met messing beslag en glazen blad. Blauw en goudkleurig. Met label.

    A vintage Lloyd Loom linen basket with brass fittings and glass top. Blue and gold-colored. With label.
    Dim. H 60, B 31, D 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #562
    Renée Kempen
    Period: 1914 - 2002

    “Dorpszicht met figuren”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Village view with figures", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00