Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

Online only
Dim. h: 27 & 5 cm
SKU: 2706220142.
Category: Kristal.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #142
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138
    Val Saint Lambert

    Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #117

    Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #119

    Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #100
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #50

    Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

    Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #84

    Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.

    Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #29

    Een bord van imari porselein.

    Assiette en porcelaine imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1

    Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.

    Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 & 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92

    Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

    Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #33

    “Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #134
    Toricelli

    Twee verschillende Chinees aardewerken theepotjes. Beide gestempeld onderaan.

    Un baromètre - thermomètre sur étagère murale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #51

    “Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.

    " Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #209
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    “Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #269
    Cornelis Koppenol
    Period: 1865 - 1946

    “De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11,5 x 15 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #180

    Een lot wandelstokken met diverse handvatten waaronder een meeuwenkop, een olifantenkop, een arendskop en een erotische groep. Een met schade en duidelijke restoratie aan het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More