Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.
BQ

Een vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.

Vase en verre bleu à décor floral. Avec marque.
Dim. h: 35 cm
SKU: 0803160727.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #727
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #61

    Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.

    Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #786

    Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Een vaas van geïriseerd Maltees glas.

    Vase en verre irisant. Malte, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303
    de Vianne

    Een lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.

    Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #139

    Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.

    Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #553

    Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.

    Visage de femme en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #307

    Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.

    Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    “Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

    Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #348

    Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.

    Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #583
    Yves Lohe
    Period: °1947

    “Eenden”. Een groep van brons en meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    “Canards”. Groupe en bronze et pâte de verre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. l:46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #68

    Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #721

    Een paar olielampen van groen opaalglas, versierd met een gedrukt Chinees decor.

    Paire de lampes à huile en opaline verte. Décor chinois imprimé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.

    Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #507

    Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.

    Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.

    Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #603

    Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.

    Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331

    Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.

    Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #433

    Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.

    Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Stilleven met appels en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 x 78 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #447

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #601
    Jules Moigniez

    “De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.

    “Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #192

    “Classicistisch personage met schaap in een landschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800.

    “Personnage classique dans un paysage pastoral”. Huile sur toile. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 60 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #763

    “Jongen en meisje onder boom”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Fille et garçon sous un arbre”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #789
    J. Deman

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #484
    Walter Stevens

    “Stilleven met brood en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et au vin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    “Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.

    “Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 50 x 63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #254

    Een voorstelling van het Heilig Hart van verguld plaaster. Omringd door een rozenkrans en in vergulde lijst achter glas.

    Représentation de la Sacré Coeur en plâtre doré. Entourée d’un rosaire et dans un cadre doré sous verre.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430
    Tacchini en Versace pour homme

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #814

    “Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.

    “Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #457
    Swarovski

    “Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.

    “Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More