Similar lots by type
-
#54
Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#86
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. (h: 31 cm)Estimate: € 60/80 -
#251
Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 73 x 64 cmEstimate: € 15/30 -
#119
“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#78Sumak Pekny
“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 180 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#149Geert De Meyer
“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 35/50 -
#81
“Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.
Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dosNo longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#66
Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 35/45 -
#61
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 15/25 -
#101
Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20/25 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#187
“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#72
Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. l: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#146
“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 70/100 -
#133Omer Coppens
“Gros temps”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gros temps”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 20/30 -
#136
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#290Carrera
Een speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/80 -
#171
Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25/35 -
#102
Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#75
Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20/25 -
#219Hélène Van Hagendoorn
“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50/100 -
#192Fab Cool Stuff
Een replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40/45 -
#248
“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
Magasin d'antiquités. Broderie encadrée. Copenhague.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 41 x 36 cmEstimate: € 15/30
Other lots in this auction
-
#203M. Roelofs
“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#112
Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#281
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#63
“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50/70 -
#178
“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld, Brussel. Gesigneerd.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 75/100 -
#93
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#288Royal Boch
Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.
Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#84Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120