Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

A vase made of Bohemian crystal. In original box.
Dim. 16 x 22 cm
SKU: 2810250265.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 40 / 50

  • #110

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    Dim. Bruto : 24,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #78
    Steiff, Germany

    Negen pluche vissen en zeehonden, waarvan zeven gemerkt Steiff, 2 met knop/label manco.

    Nine plush fish and seals, seven marked Steiff, 2 missing button/label.
    Dim. l 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    Een halssnoer bezet met halfedelstenen en zilveren bolletjes en slot. 925‰.

    A necklace set with semi-precious stones and silver beads and clasp. 925‰.
    Estimate: € 50 / 80
  • #577

    Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.

    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #252

    “In het rond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Jacobs.

    "In the round", a painting, oil on canvas, signed N. Jacobs.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579

    Een betonnen wandfontein met leeuwenkop.

    A concrete wall fountain with a lion's head.
    Dim. 30 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #404

    “Madonna en kind”. Olieverf op paneel. Vlaamse school van de XIXde eeuw.

    "Madonna and child". Oil on panel. Flemish school of the 19th century.
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214
    Jean-Guy Beernaert

    ‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.

    'View on the Scheldt', oil on panel. Signed; J. G. Beernaert.
    Dim. 80/90 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00