#197
#438
Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.
#53
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
#773
#392
#717
Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#394
Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 20/30
#571
Een schotel van Chinees porselein met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 300/360 -
#18
#105
Un bracelet esclave en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux émeraudes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 1200/1400 -
#410
Drie goudgepatineerde gigognetafeltjes.
#255
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en één briljant van ± 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguette ayant un poids total de ± 1,40 ct et de un brillant de ± 0,15 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 850/950 -
#249
#416
#658
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 80/100 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
#725
Paire de fauteuils en cabriolet en noyer sculpté recouvert de tissu saumon.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#463Joris BuseijnePeriod: °1930
“Composition aux oiseaux”. Sculpture. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50