Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2609170108.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #392

    Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.

    Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #394

    Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.

    Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #717

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #197

    Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

    Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #773

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #564
    Frans Gybels

    “Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #73

    Een gotisch kapiteel van gesculpteerde natuursteen, versierd met hoofdjes.

    Chapiteau gothique en pierre naturelle sculptée décoré de petites têtes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger in de vorm van een wereldbol.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de globe terrestre.
    No longer available
    Dim. 37,90 g
    Estimate: € 900 / 1200
  • #565

    Een lederen driezitsbank.

    Un canapé en cuir pour trois personnes.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #117

    Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.

    Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #360

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #555

    Een eikenhouten bestekkast met zes laden.

    Meuble à couverts en chêne à six tiroirs.
    No longer available
    Dim. 111 x 73 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    Ed. G.

    “Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.

    “Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.
    No longer available
    Dim. 34 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #736
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #353

    Een fruitschaal van porselein. Benigno Numine.

    Coupe à fruits en porcelaine. Benigno Numine.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #311

    “Jongen met schop en tulp”. Een klein bronzen beeldje.

    “Garçon à la pelle et à la tulipe”. Petite statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #707

    “Mannenfiguur”. Een bronzen beeldje. Baoule, Ivoorkust.

    “Personnage masculin”. Statuette en bronze. Baoule, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More