Similar lots by type
-
#392Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#394Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#197Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 600 -
#438Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.
Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#773Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#564Frans Gybels“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 180 / 260 -
#73Een gotisch kapiteel van gesculpteerde natuursteen, versierd met hoofdjes.
Chapiteau gothique en pierre naturelle sculptée décoré de petites têtes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#170Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger in de vorm van een wereldbol.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 37,90 gEstimate: € 900 / 1200 -
#565Een lederen driezitsbank.
Un canapé en cuir pour trois personnes.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.
Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#555Een eikenhouten bestekkast met zes laden.
Meuble à couverts en chêne à six tiroirs.No longer availableDim. 111 x 73 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634Ed. G.“Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.
“Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.No longer availableDim. 34 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#736WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#353Een fruitschaal van porselein. Benigno Numine.
Coupe à fruits en porcelaine. Benigno Numine.No longer availableDim. 13,5 x 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#311“Jongen met schop en tulp”. Een klein bronzen beeldje.
“Garçon à la pelle et à la tulipe”. Petite statuette en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707“Mannenfiguur”. Een bronzen beeldje. Baoule, Ivoorkust.
“Personnage masculin”. Statuette en bronze. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80

