Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van bruin glas.

Een vaas van bruin glas.

Vase en verre brun.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 1412200201.
Categories: Glaswerk, Online Only.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #201
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #125

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #249

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #186

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #191

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.

    Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #189

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een schaal van Italiaans glaspasta.

    Un bol de pâte de verre italienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #138

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #143
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #152
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #134

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    “Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

    Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #256

    Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.

    Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #225

    Een art deco karafje met VIER borreltjes met vergulde decors.

    Une petite carafe Art Déco et QUATRE petist verres, décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #286

    “Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    ”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158
    B. Harrewyn

    Een biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #106

    Een gevarieerd lot tin. XIXde eeuw e.a.

    Beaucoup d'étain varié. XIXème siècle et autres
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #236
    Sitzendorf

    Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

    Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #60

    Een lot van zes verschillende gelakte Aziatische houten doosjes, waarbij één met jade plaquette in het deksel.

    Un lot de six boîtes en bois asiatiques laquées différentes, une avec une plaque de jade dans le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 14 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #269

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #223

    14 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.

    14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 200
  • #183
    Karel Van Nuffel

    “Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.

    “Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,5 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #174
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More