Similar lots by type
-
#70“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80Wiskemann, BruxellesEen driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#61Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#71Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#81Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#48Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#49Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#136Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#220Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#47Een roodgelakt laag tafeltje met uitgestoken motieven. Mingora, Pakistan.
Table basse laquée rouge à motifs sculptés. Mingora, Pakistan.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 29 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89Twee fijn gesculpteerde Afrikaanse houten pijpen.
Deux pipes africaines en bois finement sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#109Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableOnline onlyDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#192Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26Een heiligenbeeldje van hout.
Une statue d'un saint en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#88“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Kaiser w. GermanyEen dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30 / 35

