#341Een grote schotel van gedreven rood koper. Arabisch werk.
#121Orlians & Cie.Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
#71Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
#158Michel Janssens“Sater”. Een beeld van deels gepatineerd rood koper.
#711Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339“Hoeve in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Ferme dans le bois”. Huile sur toile. signée et datée 1962.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een lot verzilverd metaal: rechthoekig schaaltje en een petit-four-schep, gemerkt Wiskemann. Een paar kleine kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Twee keer acht messenleggers, één set gemerkt Derby.
#652Roman“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
#176Verlengbare tafel in Lodewijk XVI-stijl, fruithout met vergulde koperen details.
Table à allonges de style Louis XVI en fruitier. Détails en cuivre doré.Dim. H. 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#626Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee gebombeerde laden, een beige marmeren blad en versierd met bronsbeslag
Commode en placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs bombés. Tablette en marbre beige, importantes montures en bronze.Dim. b: 124 cmEstimate: € 400 / 600 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#712Een kapstok van gesculpteerd notenhout in de geest van Lodewijk XV.
Porte manteaux en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 40 / 60 -
#51Een lot van vijf verschillende glazen karaffen.
Cinq carafes diverses en verre.Estimate: € 60 / 80 -
#89Willem Junior LinnigEen lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40 / 60