#219E. Deleers
#7
Deux reliefs, un en pierre sculptée représentant la Vierge à l'Enfant (Espagne) et un en terre cuite représentant un centaure (Ferrare, Italie)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 28 x 12 & 28 x 17 cmEstimate: € 25/45 -
#210
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
#182
#288Lladro, Spain
“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#25
Een gemzenschedel op houten muurplaat.
Un crâne de chamois sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#170
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#284
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#203
Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#88Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 244 x 170 cmEstimate: € 20/25