Other lots in this auction
-
#253Een kleurloos kristallen zoutvaatje en een mosterdpotje met zilveren(?) deksel en monturen en een zoutvaatje met blauw glazen recipiënt. Bijgevoegd een kleien verzilverd metalen pauw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#119Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#183Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#272Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#49Een vaasje van Chinees porselein met blauw op wit decor van een tuin. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 45 -
#92Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#23Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#146Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 75 / 100

