#132
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250 -
#15
Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
#89
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø:27cmEstimate: € 50/80 -
#125
#167
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#96
Een albasten beeld.
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
#181Fontaine
#121
“Wierookbrander van jadeïet op houten sokkel.” Chinees werk.
#260
Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25