Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.  Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.

Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .
Dim. h: 23 cm
SKU: 0202210319.
Category: Kristal.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #301
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #267
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #258
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase de cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #288
    Val St. Lambert

    Een cilindervaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase cylindrique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #661
    Val St. Lambert

    Drie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.

    Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Val St. Lambert

    Een lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.

    Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #317
    Val St. Lambert

    Een paar vaasjes van geslepen kristal op voet, respectievelijk rood en groen gekleurd in de massa. Bijgevoegd een derde, groter exemplaar in groen. Gemerkt met etiket.

    Une paire de vases en cristal taillé sur socle, de couleur respectivement rouge et vert dans la masse. Attaché un troisième spécimen plus grand en vert. Marqué avec une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.

    Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160

Similar lots by type

  • #329

    Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #237

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #303
    Flygsfors

    “Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.

    " Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #689
    Daum, France

    Een grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #81
    Val St. Lambert - Studio Cristal

    Een vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.

    Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #671

    Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #395
    Altenloh

    7 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Leopold II. zilver.

    7 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Léopold II. Argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #29

    “Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/100 buiten de plaat.

    Stoelstraatje, Anvers. Eau-forte. Signée et numérotée 32/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #275

    Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #551

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #380

    1 ketting met hanger (Au 18 K) met een Coronet munt van 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.

    1 collier avec pendentif (Au 18 K) avec une pièce Coronet de 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.
    No longer available
    Dim. 57,10 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #34
    E. Segers

    “Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #498

    Een theedoosje van been en schildpad.

    Un plat de service à thé avec os et tortues.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 x 11 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #614

    Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.

    Un cheval en bois sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #641

    Een gekleurd Maltees glazen sierstuk. Onderaan gesigneerd.

    Un ornement en verre maltais coloré. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #99

    “Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.

    Ivrogne . Repro.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #118
    Hermès, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 86 x 89 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #295

    Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,41 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,41 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More