#12Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#107Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
A chalice-shaped vase of colorless cut crystal, with a gold-colored metal rim. Not marked.
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#60Een toestel om diamant te snijden.
A device for cutting diamonds. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed.