Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
Online only
Dim. h: 23 cm
SKU: 2104200014.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #14
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #35
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.

    Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #15
    Val St. Lambert

    Een vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm; Ø: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4
    Val St. Lambert

    Een siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.

    Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78
    Val St. Lambert

    Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250
    Val St. Lambert

    Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt. Eén schilfer aan de rand.

    Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué. Un ecla aux bord superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #116

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233

    “Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.

    ”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #113

    Twee vierdelige Inro’s uit gesculpteerd buxushout.

    Deux Inro en quatre parties en bois de buis sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #16

    Een lot van tien verschillende olielampen.

    Lot de dix différentes lampes à huile.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #29

    “Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.

    "Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260

    Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Une jardinière en faïence de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #1

    Een opgezette haan.

    Coq empaillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #319
    P. Van der Essen

    “Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.

    ”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #235

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #297

    Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.

    Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151

    Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.

    Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.

    Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More