Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kleurloos en roze kristal. Niet gemerkt.
Val. St. Lambert

Een vaas van geslepen kleurloos en roze kristal. Niet gemerkt.

Un vase en cristal taillé incolore et rose. Non marqué.
Dim. h: 21,5 cm
SKU: 2311210688.
Category: Kristal.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #481

    Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.

    Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 420 / 440
  • #375
    Val Saint Lambert

    7 gekleurde wijnglaasjes.

    7 verres à vin colorés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    “Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.

    Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #385
    Val Saint Lambert

    Een lot van 5 gekleurde hoge wijnglazen

    Un lot de 5 grands verres à vin colorés.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691

    Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.

    Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #415

    Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.

    Un ensemble de huit verres à vin en cristal et huit verres à eau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.

    Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197
    Val Saint Lambert

    14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.

    14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.

    Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #430

    Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.

    Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).

    Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    Val Saint Lambert

    Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #405

    Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.

    Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #72
    Geerinckx

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73

    “Bisschop”. Een fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. Tijdperk barok. Staf en vingers manco. Later op granieten voetstuk bevestigd.

    “Evêque”. Une statuette en bois polychrome finement sculpté. Epoque baroque. Bâton et doigts manquants. Plus tard monté sur socle en granit.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm (z.s.)
    Estimate: € 250 / 350
  • #687

    Een partij boeken met uitgaven van Vlaamse auteurs (voor 1949), o.m. Claes, Walschap, Roelants, De Pillecyn, Timmermans. Ed. Lannoo, Standaard e.a. (16 stuks). Evenals een album met een tachtigtal prentbriefkaarten met afbeeldingen van Antwerpse stoeten (begin XXste eeuw), een oude atlas en een album van Côte d’Or met Folklore.

    Is verdeeld over devolgende loten.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een buffet met twee deuren en één lade met mahoniehoutfineer. Periode Second Empire. Marmeren blad niet origineel.

    Un buffet à deux portes et un tiroir avec placage d'acajou. Epoque Second Empire. Dessus en marbre non d'origine.
    No longer available
    Dim. 104 x 127 x 57 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #384

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.

    Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #52
    Léon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Boereninterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1884.

    “Intérieur de ferme”. Eau-forte. Signée et datée 1884.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Een kleine eikenhouten dekenkoffer met drie paneeltjes in het front. Omstreeks 1800.

    Une petite boîte à couvertures en chêne avec trois panneaux à l'avant. Vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #102

    Een gepolychromeerd houten Christusbeeld tegen een handgeschilderde achtergrond met landschapsdecor. Het beeld XVIIIe eeuw, de achtergrond XIXe eeuws.

    Une statue du Christ en bois polychrome sur un fond peint à la main avec un décor de paysage. La statue est du 18ème siècle, le fond est du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 44,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #580

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #53

    Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.

    Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #321

    “Jongen en meisje te paard”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Bijgevoegd een jager te paard van meerkleurig porselein. Geweer beschadigd.

    Garçon et fille à cheval. Deux figurines en biscuit multicolores. On ajoute un chasseur à cheval en porcelaine multicolore. Pistolet endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More