Similar lots by type
-
#3
Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45 / 65 -
#327Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Val Saint Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#385Val Saint Lambert
Een lot van 5 gekleurde hoge wijnglazen
Un lot de 5 grands verres à vin colorés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Val Saint Lambert
7 gekleurde wijnglaasjes.
7 verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#415
Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.
Un ensemble de huit verres à vin en cristal et huit verres à eau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420 / 440 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Val Saint Lambert
14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.
14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.No longer availableDim. h: 14,5 - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#405
Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#691
Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.
Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280 / 340 -
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85 / 95 -
#430
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#116
Een stoel van de Swat-stam. Gesculpteerd hout en gevlochten pezen. Afghaans Nooristan/ Pakistan.
Une chaise de la tribu Swat. Bois sculpté et tendon tressé. Nooristan afghan/ Pakistan.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 250 / 300 -
#372
“One Dollar Bill”. Toegeschreven aan Andy Warhol.
One Dollar Bill. Attribué à Andy Warhol.No longer availableDim. 6,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16
Een eikenhouten wapenrek voor 4 wapens.
Un ratelier de fusils en chêne pour 4 armes.No longer availableDim. H 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661
Twee boeken:- “De Tweede Wereldoorlog in kleur”. Tom Hartman & Robert Hunt. Bussum, 1975.- “D-day”. Dan Van der Vat. Ed. Lannoo. Tielt, 2003.
Deux livres : - La Seconde Guerre mondiale en couleurs. Tom Hartman & Robert Hunt. Bussum, 1975. - D-day. Dan Van der Vat. Ed. Lannoo. Tielt, 2003 .No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#188
Een lampenvoet met verguld bronzen engeltje met vlinder.
Un pied de lampe avec ange en bronze doré avec papillon.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#37
Een koppel van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un couple en porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#612Peeters
“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
Combat de coqs. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#656
Een handgeknoopt Afghaans wollen kleedje. Gesigneerd.
Un tapis en laine afghan noué à la main. Signé.No longer availableDim. 134 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 4,50 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#458
Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 26 & 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#610
Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120