Similar lots by type
-
#141Val Saint Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120/200 -
#385Val Saint Lambert
Een lot van 5 gekleurde hoge wijnglazen
Un lot de 5 grands verres à vin colorés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#3
Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45/65 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420/440 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#197Val Saint Lambert
14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.
14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.No longer availableDim. h: 14,5 - 16 cmEstimate: € 40/60 -
#405
Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60/80 -
#430
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280/340 -
#415
Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.
Un ensemble de huit verres à vin en cristal et huit verres à eau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#327Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.
Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#207
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85/95 -
#375Val Saint Lambert
7 gekleurde wijnglaasjes.
7 verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met achtien kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de dix-huit petits diamants.No longer availableDim. 1,04 gEstimate: € 200/250 -
#100
Een 18 K witgouden ketting en hanger van wit goud op zilver uit de Belle Epoque, bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. peridot en parels.
Un collier et un pendentif en or blanc 18K en or blanc sur argent Belle Epoque, sertis de petits diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. péridot et perles.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 800/1000 -
#254
“Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.
“Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250 -
#677
Drie verschillende XIXe eeuwse speculaasplanken, waarbij één dubbelzijdige met Sinterklaas en Zwarte Piet. XIXe eeuw.
Trois planches à speculaas du XIXe siècle différentes, dont une recto-verso avec Sinterklaas et Zwarte Piet. XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 16; 36 x 11 & 38 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200/240 -
#287
Een lot van drie punt- en één zwaardbajonet. De eerste drie met schede.
Un lot de trois baïonnettes à pointes et une baïonnette-épée. Les trois premières avec fourreau.No longer availableDim. l: 26 & 52 cmEstimate: € 120/200 -
#195
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de deux diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un saphir central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400/450 -
#257
Een lot van drie bronzen vide-poches, waarbij twee versierd met reliëfdecor van bladeren door Van Neste (één gesigneerd) en één met een dame in het decor. Begin XXe eeuw.
Lot de trois vide poches en bronze, deux ornées d'un décor en relief de feuilles par Van Neste (une signée) et une avec une dame dans le décor. Début 20e siècle.No longer availableDim. b: 17, 20 & 32 cmEstimate: € 60/80 -
#332Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Straatje bij de Antwerpse haven”. Een ets. Gesigneerd in de plaat. Met droogstempel.
“Rue du port d'Anvers”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Avec tampon à sec.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#208
Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#557
Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120