Other lots in this auction
-
#77Lladro
“Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30/50 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#35Lichte, DDR
Een achthoekige porseleinen jardinière met handgeschilderd rood gemarmerd decor en met leeuwenkoppen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Jardinière octogonale en porcelaine à décor marbré rouge peint à la main et têtes de lions en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 15/25 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#294
Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een bureauset van onyx met twee pennenhouders en een Quartzhorloge.
Un ensemble de bureau en onyx avec deux porte-stylos et une montre à quartz.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#27
Een paar Chinees porseleinen sierborden met meerkleurig decor van vlinders. Gemerkt.
Une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Chine à décor multicolore de papillons. Marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Deux assiettes plates et une creuse, ornées d'un décor floral multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/15