Similar lots by type
-
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#253Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200 -
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
A veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#290Een kurketrekker in chroom met houten heft om op tafel te bevestigen.
A chrome corkscrew with a wooden handle for attaching to a table.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86Een set van drie eendjes in hout en metaal, Malevolti, Italy.
A set of three ducklings in wood and metal, Malevolti, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#202NAO by LladroEen lot van twee beeldjes, Nao by Lladro. Nr. 11169 genaamd Joven Primavera in originele verpakking en bijgevoegd een klein meisje met blauwe rok.
A lot of two figurines, Nao by Lladro. No. 11169 named Youth Spring in original packaging, accompanied by a small girl with a blue skirt.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#238Een secretaire in mahoniefineer met een valdeur en 4 laden in Louis XVI-stijl.
A mahogany veneer secretaire with a fall-front door and 4 drawers in Louis XVI style.No longer availableOnline onlyDim. 143 x 82 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Walther & Sohne“Arabella”.Een art-deco persglazen schaal met centraal een pique fleur/beeldje van een dame met vis. Walther & Sohne. Schilferschade aan de schelp op haar hoofd.
"Arabella." An Art Deco pressed glass bowl with a central pique fleur/figurine of a lady with a fish. Walther & Sohne. Flake damage to the shell on her head.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 24.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61“Violistjes”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren voet, onderaan gesigneerd, naar een werk van A. Moreau. Kleine herstelling met vermoedelijk soldeer.
"Violinists." A pair of bronze statues on marble base, signed at the bottom, inspired by a work of A. Moreau. Small repair with likely solder.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een modernistische messing vaas, vermoedelijk ca 1960.
A modernist brass vase, presumably circa 1960.No longer availableOnline onlyDim. h 23 x Ø 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#225Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Unter Weiss BachEen porseleinen beeldje van een vogel.
A porcelain figurine of a bird.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 20 / 40 -
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40

