Similar lots by type
-
#81
“Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.
Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dosNo longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#290Carrera
Een speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/80 -
#251
Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 73 x 64 cmEstimate: € 15/30 -
#133Omer Coppens
“Gros temps”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gros temps”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 20/30 -
#28
Een koperen mijnwerkerslamp en een Indisch koperen vaas met meerkleurig decor.
Une lampe de mineur en cuivre et un vase indien en cuivre à décor multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 20/30 -
#149Geert De Meyer
“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 35/50 -
#61
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 15/25 -
#66
Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 35/45 -
#102
Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#187
“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#27
Een diepe schotel van Portugees aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 15/25 -
#242
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#78Sumak Pekny
“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 180 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#171
Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25/35 -
#119
“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#219Hélène Van Hagendoorn
“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50/100 -
#75
Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20/25 -
#192Fab Cool Stuff
Een replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40/45 -
#248
“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
Magasin d'antiquités. Broderie encadrée. Copenhague.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 41 x 36 cmEstimate: € 15/30 -
#101
Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20/25 -
#72
Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. l: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#54
Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#146
“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#131
Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 15/25 -
#93
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#205Classic radio (Thomas Company)
Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 120/180 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#297
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80/120 -
#84Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#53
Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#145Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#154Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. (letsel ter hoogte van middenste boom).
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 51 x 64 cmEstimate: € 180/220 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#193
Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/35 -
#230J. Megens
“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/50