Similar lots by type
-
#134
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 - 21 cm -
#107Val Saint Lambert
Een designvaasje van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 cm -
#104Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#183
Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 36 cm
Other lots in this auction
-
#106
Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#121
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 41 cm -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#39Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#64
“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#5
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#111
Een metalen taartschotel met gegolvde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 45 cm