Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
Dim. h: 30,5 cm
SKU: 0803160361.
Category: Kristal.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #757
    Val St. Lambert

    Een vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #427
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #598
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #222
    Val St. Lambert

    Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.

    Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.
    No longer available
    Dim. H 11cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597
    Val St. Lambert

    Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 en 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #398
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. 25, 20 en 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #371
    Val St. Lambert

    Twee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Deux cendriers divers en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een verguld fries van musicerende en dansende klassieke personages op een gesatineerde achtergrond. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore décoré d’une frise doré représentant des personnages classiques dansant et faisant de la musique sur fond satiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #338
    Val St. Lambert

    Een lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Lot de huit verres en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #343
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen amberkleurig kristal met een gegivreerd decor van bloemen. Gemerkt. Kleine beschadiging. Tijdperk Art Nouveau.

    Vase en cristal taillé de couleur ambre. Décor givré de fleurs de lys stylisées. Avec marque. Epoque Art Nouveau. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #347
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kristal, gedeeltelijk groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Grande coupe en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More