Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kristal met een mauve decor. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt. Kleine randschilfers.

Een vaas van geslepen kristal met een mauve decor. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt. Kleine randschilfers.

Vase en cristal taillé à décor mauve. Vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqué. Petits éclats de bord.
Online only
Dim. h: 16,5 cm
SKU: 2308210009.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #9
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #167
    Boch La Louvière

    Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #99

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.

    Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #248

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #100

    Een messingen tafelklokje onder stolp.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #107

    Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.

    Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #131

    Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.

    Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #103

    Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #98

    Een vaas van blauw glas met een geëtst en gesatineerd landschapsdecor.

    Un vase en verre bleu à décor de paysage gravé et satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #134

    Een wit metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #141

    Een Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #113

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #97

    Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #169

    Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #267

    Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

    Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #102

    Een groen glazen vaas. Spaans werk.

    Un vase en verre vert. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #252
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfers aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclats au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

    Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #219

    Een groen glazen juwelendoosje en een kaketoe van mineralen.

    Une boîte à bijoux en verre vert et un cacatoès minéral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #262

    Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.

    Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #188
    Staf De Smedt

    “De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.

    “L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    “Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #12

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232

    Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.

    Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #209

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #7

    Een lot van zes kleine schoteltjes en een kraagvaasje van Imariporselein. Randschilfer aan het vaasje.

    Un lot de six petites soucoupes et un vase à col en porcelaine Imari. Eclat au bord du vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm; Ø: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #297

    Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.

    Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #80

    Een lot van10 gesigneerde ingelijste grafische werken. Jan Linnig, “Walburgiskerk”. J. Latenburg, “Molen” (84/100). Marcel Praet, “Gevel” (E.A.). Van Looy, “Kerk Berchem”. Alfred Van Neste, “Burchtgracht” (92/350). Jaak Gorus, “De Zoo”. ?, “Grote Kerk van Breda”. ?, “Ruiter” (XXXI). P. Ingelbinck, “Stadje” en “Kop” (tekeningen).

    Un lot de 10 oeuvres graphiques encadrées signées. Jan Linnig, Walburgiskerk. J. Latenburg, Molen (84/100). Marcel Praet, Facade (EA). Van Looy , « Eglise de Berchem », Alfred Van Neste, « Burchtgracht » (92/350) Jaak Gorus, « Le Zoo » ?, « Grote Kerk à Breda » ?, « Cavalier » (XXXI) P. Ingelbinck, « ​​City » et « Tête” (dessins).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More