Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2609170197.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #53

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

    Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #773

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #392

    Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.

    Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.

    Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #717

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #385
    Yemen

    Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.

    Une bague remarquable en argent. ± 1900.
    No longer available
    Dim. 11,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.

    Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #666

    Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.

    Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.
    No longer available
    Dim. 192 x 86 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #533

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met een decor van bloemen op groene fond en met koperen monturen.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine à décor de fleurs sur fond vert et aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222
    Yvette Lichtfus
    Period: °1925

    “Hooiwagen op een zomerdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Glas gebroken.

    “Chariot à foin un jour d’été”. Huile sur toile. Signée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #102

    Een paar spiegels in barokke lijst.

    Paire de miroirs aux cadres baroques.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #538

    Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #76

    Een fauteuil met gecapitonneerde zalmroze bekleding en een bijpassend voetbankje

    Fauteuil capitonné en rose saumon avec un repose pied assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,84 g
    Estimate: € 120 / 160
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More