Similar lots by type
-
#53Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.
Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#773Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#438Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.
Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#394Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#717Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#385YemenEen opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.
Une bague remarquable en argent. ± 1900.No longer availableDim. 11,10 gEstimate: € 60 / 100 -
#692Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#343Val St. LambertEen lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#666Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.
Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.No longer availableDim. 192 x 86 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#533Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met een decor van bloemen op groene fond en met koperen monturen.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine à décor de fleurs sur fond vert et aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hooiwagen op een zomerdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Chariot à foin un jour d’été”. Huile sur toile. Signée. Verre cassé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 400 / 500 -
#102Een paar spiegels in barokke lijst.
Paire de miroirs aux cadres baroques.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 150 / 180 -
#538Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#76Een fauteuil met gecapitonneerde zalmroze bekleding en een bijpassend voetbankje
Fauteuil capitonné en rose saumon avec un repose pied assorti.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#354Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#429Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60




