Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2609170197.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #717

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.

    Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #392

    Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.

    Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #773

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #108

    Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

    Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #775
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    G. Le Cocq

    “Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Voiliers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #95
    Pontiac Quartz

    Een herenhorloge met lederen polsband. Swiss made.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #294
    Jan Muls (?)

    “Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.
    No longer available
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 300 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #577

    Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une acanthe.
    No longer available
    Dim. 183 x 99 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #380

    Twee oude zakhorloges, waarbij een Rosskopf & Co. Kast testen op zilver.

    Deux montres à gousset, dont une Rosskopf & Co.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #441

    Een Chinese scepter van verzilverd metaal.

    Sceptre chinois en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    “Monden”. Een kunstfoto op plexiglas.

    “Bouches”. Photo d’art sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #321

    Een paar Boomse vazen met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases de Boom à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More