Other lots by Val St. Lambert
-
#319Val St. LambertEen vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqués.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#267Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 150 -
#288Val St. LambertEen cilindervaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase cylindrique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 130 / 150 -
#661Val St. LambertDrie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.
Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.No longer availableDim. Ø: 11 & 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#318Val St. LambertTwee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.No longer availableDim. h: 4, 17 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Val St. LambertEen lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#317Val St. LambertEen paar vaasjes van geslepen kristal op voet, respectievelijk rood en groen gekleurd in de massa. Bijgevoegd een derde, groter exemplaar in groen. Gemerkt met etiket.
Une paire de vases en cristal taillé sur socle, de couleur respectivement rouge et vert dans la masse. Attaché un troisième spécimen plus grand en vert. Marqué avec une étiquette.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Val St. LambertEen vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160
Similar lots by type
-
#303Flygsfors“Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.
" Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Daum, FranceEen grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81Val St. Lambert - Studio CristalEen vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.
Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#671Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#237Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#346Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#481Een vaas van Chinees porselein met een blauw decor van wijzen.
Un vase en porcelaine de Chine à décor bleu de sages.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200 / 260 -
#407Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#542Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#57Drie bolle vazen van Booms glas en Verrerie du Centre (Hoedeng-Goegnies) met handgeschilderde decors.
Trois vases en verre de Boom sphériques avec des décors peints à la main.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#244Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942“Stilleven met gele rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux roses jaunes . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#23Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het handvat.
Une cruche couverte en étain, décorée de glands sur la poignée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48“Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.
Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#324Charles Delporte“Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.No longer availableDim. 49 x 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 320 / 400 -
#483“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme mangeant . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 60 / 100

