Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Imariporselein.

Een vaas van Imariporselein.

Vase en porcelaine Imari.
Online only
Dim. h: 25 cm
SKU: 0104190034.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #34
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #118
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115

    “Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #271

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #126

    Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #84

    Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #93

    Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92

    Een Boeddhistisch tafereel op zijde.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #66

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #313

    Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #284

    Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #90

    Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #60

    Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #283

    Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61
    Limoges

    Een porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #54
    M. Hohner

    Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #226
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Jean Gilles

    “Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.

    ”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #113
    Hohner

    Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #219
    R. Bosschaert

    Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #295
    M. Vautier

    Een geglazuurd aardewerken kannetje met een Normandische vrouw in het decor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #33

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #273

    Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø:26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #48

    Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More