#36
Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#253
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 20/25 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
#131
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
#21
Een paar messingen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 25/30