Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Cristallerie Royale de Champagne

Een vaas van kleurloos geslepen kristal.

Vase en cristal taillé incolore.
Dim. H. 35,50 cm
SKU: 0803160661.
Category: Kristal.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #757
    Val St. Lambert

    Een vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #458
    Swarovski

    “Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.

    “Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #713
    Swarovski

    Een kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.

    Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. 25, 20 en 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597
    Val St. Lambert

    Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 en 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #381

    Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.

    Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.
    No longer available
    Dim. 20, 17 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758

    Een cilindervormige vaas, met een vernauwing in het midden, van geslepen Boheems kristal en blauw gekleurd in de massa.

    Vase cylindrique en cristal taillé de Bohème coloré bleu dans la masse. Etranglement au milieu.
    No longer available
    Dim. H 35, 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #461
    Swarovski

    “Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.

    “Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Drie wijnglazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa en gemerkt Val St. Lambert. We voegen er vier likeurglaasjes van geslepen en gekleurd kristal aan toe.

    Trois verres à vin en cristal taillé coloré vert dans la masse et avec la marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons quatre gouttes en cristal taillé et coloré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #477
    Swarovski

    “Isadora”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met blauwe details. Ontwerp van Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.

    “Isadora”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails bleu. Conçue par Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.

    “Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #751
    Swarovski

    Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.

    Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #471
    Swarovski

    “Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.

    “Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #427
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #431

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #731
    Swarovski

    Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.

    Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #222
    Val St. Lambert

    Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.

    Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.
    No longer available
    Dim. H 11cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #737
    Swarovski

    Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.

    Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #451
    Swarovski

    Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #398
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #66

    Een fijn geslepen glasservies van kristal, bestaande uit tien witte wijnglazen, twaalf rode wijnglazen, vijf waterglazen en twaalf champagnecoupes. We voegen er twee witte- en acht rode wijnglazen met een afwijkend decor aan toe. Omstreeks 1900.

    Service de verres en cristal finement taillé, comprenant dix verre à vin blanc, douze à vin rouge, cinq à eau et douze coupes à champagne. Nous ajoutons deux verres à vin blanc et huit à vin rouge dépareillés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #457
    Swarovski

    “Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.

    “Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #744
    Jan Janssens

    “Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    G.W. Elliot

    “Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    “Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #273

    “Herderinnetje”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een houten sokkel. Naar een werk van Auguste Moreau.

    “Petite bergère”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en bois. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #356

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 400 x 310 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #169
    Adrien-Joseph Heymans
    Period: 1839-1921

    “Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #13

    Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.

    Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #26
    Dupont en Impact

    Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

    Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #491

    Een bord van Chinees porselein versierd met een ijzerrood en verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. We voegen er een kleiner schaaltje van Chinees blauw en wit porselein aan toe.

    Assiette en porcelaine de Chine décorée de fleurs en rouille et or. Marque en bleu sous couverte. Nous ajoutons un petit plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #829

    Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.

    Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Zicht op Lebbeke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Lebbeke”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #714
    G. Wagener

    “Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #288
    Capodimonte

    “De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.

    “Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More