Similar lots by type
-
#162
Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10/15 -
#351
Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#19
Een lot vaasjes, waarbij één gesatineerd met verguld decor, twee kristallen, twee glazen en één van aardewerk.
Un lot de vases dont un en satin à décor doré, deux cristaux, deux verres et un en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 40/50 -
#145
Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 14 cmEstimate: € 15/25 -
#190
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#203
Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits éclats au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#103
Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).
Un lot de verres en cristal incolore en trois modèles (9, 4 & 2 pièces).No longer availableOnline onlyDim. h: 8, 11 & 18 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#65
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een bonbonnière met een bronzen zwaantje op het deksel, twee smalle vaasjes, een kleine pennenhouder en een schaaltje met lepeltje.
Un lot de cristal taillé incolore, composé d'une bonbonnière avec un cygne en bronze sur le couvercle, de deux vases étroits, d'un petit porte-plume et d'un bol avec cuillère.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 20 cm Ø: 7 - 12 cmEstimate: € 15/25 -
#164
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#175
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee paar geslepen wijnglazen, vijf lage borrelglaasjes, twee verschillende borrelglaasjes op voet, een souvenirglas en een glazen vaas met geëtst decor.
Un lot de cristal coloré, composé de deux paires de verres à vin taillés, cinq verres à liqueur bas, deux verres à liqueur différents sur pied, un verre souvenir et un vase en verre à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5,5 - 21,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#107
Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
Cadre à photographies à support en laiton ajouré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#84
Een olielamp van blauw glas met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre bleu avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 15/25 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#35
Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
Un vitrail représentant un feu de bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#291Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#75Philips
Een draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#5
Een geglazuurd Perzisch aardewerken flesje met meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#132
Een olielamp van opaline met glazen kapjes.
Une lampe à huile opaline avec des abat-jours en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 20/30 -
#286
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#116Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 180/220