Similar lots by type
-
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#317
Een klein vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de baies. Marque et numéro 25/73. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80/ 120 -
#277
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Portugees werk. Kleine randschilfer.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail portugais. Petit éclat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#768Nadal
“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#46
Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#657
“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#147Benrath
Een dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
“Tête de femme”. Terre cuite sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#587Boch Grès Keramis
Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.
Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#142Royal Dux
Een siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.
Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 150/200 -
#702
Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#741Limoges
Een koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.
Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#729
Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#76
Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55/65 -
#184
Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.
Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#801
Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60/80 -
#513
Een grote schotel met accoladevormige rand van meerkleurig aardewerk met een decor van paradijsvogels. Italiaans werk.
Grand plat en faïence polychrome. Aile chantournée et décor d’oiseaux du paradis. Travail italien.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#414Boch La Louvière
Een aardewerken theeservies met een blauw decor op witte fond, model ‘Dragon’. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à thé en faïence à décor bleu sur fond blanc. Modèle Dragon. Complet pour douze personnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#588
Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/120 -
#711Gustave Van Vaerenbergh
Een klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een kalebasvaasje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Italiaans werk. Onderaan gesigneerd.
Gourde en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail italien, signature sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#379Gerard Cox
“Duinlandschap met meeuwen boven zee”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes et aux mouettes au dessus de la mer”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#380
Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsels aan vingertjes.
Statuette en porcelaine. Marque sous la base. Dégâts aux doigts.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80/120 -
#695
Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
Poupée à tête en porcelaine. Marque Byron.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 350/500 -
#189Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 101 cmEstimate: € 180/240 -
#556
Een tweedeurskast met verschillende soorten fineer in sterrenmotieven, ovalen en cirkels. Onderaan twee laden.
Armoire à deux portes de différentes sortes de placage aux motifs d’étoiles, d’ovales et de cercles. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 185 x 150 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#405Molinard Lauder pour homme
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml, een eau de Cologne en een eau de toilette spray van 100 en 75 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml. Une eau de Cologne et une eau de toilette spray de 100 et de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#419Albert Geudens
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#755
Lot van twee poppen. Hoofdjes van porselein. De éne gemerkt Simon & Halbig/550. Halfopen mondje met vier tandjes, bruine slaapogen (wimpers ontbreken), rond 1910. De andere gemerkt CM Bergmann/ Simon & Halbig/7, halfopen mondje met vier tanden, putje in de kin, bruine slaapoogjes, omstreeks 1897.
Lot de deux poupées. Têtes en porcelaine. L’une avec la marque de Simon & Halbig/550. Bouche mi-ouverte avec quatre dents, yeux dormeurs bleus (cils manquent), vers 19210. L’autre à la marque CM Bergmann/Simon & Halbig/7, bouche mi-ouverte à quatre dents, menton à fossette, yeux dormeurs bruns, vers 1897.No longer availableDim. H. 56 & 45 cmEstimate: € 100/140 -
#227
“Martha”. Bronzen beeld in neogotische stijl. Niet gesigneerd maar mogelijk nog XIXde eeuw.
“Martha”. Sculpture en bronze de style gotique. Sans signature, mais probablement encore XIXe siècle.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 450/550 -
#806
Een commode van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Commode en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#584Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Personages in het bos”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Personnages dans le bois”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#590Morabito pour homme
Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100