Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
Online only
Dim. h: 60 cm
SKU: 2308210273.
Category: Porselein.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #273
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2
    Dresden

    Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #22

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een dekselvaasje van Imariporselein met een tempelleeuw op het deksel. Beschadigd aan de rand. Omstreeks 1900.

    Vase à couvercle en porcelaine Imari avec un temple lion sur le couvercle. Bord endommagé. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #274

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #23

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een sierbord van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Omstreeks 1800. Randschade.

    Une assiette ornementale en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Vers 1800. Bords aux éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #103

    Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #7

    Een lot van zes kleine schoteltjes en een kraagvaasje van Imariporselein. Randschilfer aan het vaasje.

    Un lot de six petites soucoupes et un vase à col en porcelaine Imari. Eclat au bord du vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm; Ø: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #124

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een lampenvoet van meerkleurig en verguld Italiaans majolica in de vorm van een zittend figuur in Hindoeïstische stijl. Gemerkt en genummerd.

    Un pied de lampe en majolique italienne multicolore et dorée en forme de personnage assis de style hindou. Marqué et numéroté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #261

    Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.

    Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #3

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een balustervaas van chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #17

    Een gemberpotje van Chinees porselein met decor van personages in cartouches op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches sur fond jaune. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 20

Other lots in this auction

  • #227
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.

    Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #111

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #288

    “Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).

    Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).
    No longer available
    Online only
    Dim. 119 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #66

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    Voiliers en mer. Huile sur panneau. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 7 x 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #290
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257
    Theodor Van Ryswyck
    Period: 1811 - 1849

    “Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.

    Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74
    Roelant

    “Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.

    ”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #198

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #70

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.

    Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More