Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

A vase of old pink glass with flower decoration.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2409240549.
Category: Glas.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #549
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #215
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.

    "Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #45

    Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.

    A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    A design fruit bowl made of Italian 'Lattice' glass. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #65

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187
    Francesco Librizzi Fontana Arte
    Period: 2017

    “Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.

    "Setareh 4401". A modern design table lamp featuring a gilded polygon metal frame, white satin glass sphere, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for Fontana Arte, 2017.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #55

    Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.

    A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Raak

    “Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.

    "Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419

    “L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.

    "The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.
    No longer available
    Dim. 67 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.

    A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #478
    David Thai

    Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.

    A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 32 cm
    Estimate: € 140 / 170
  • #449

    Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.

    A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.

    A vintage bar cart in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The bottom glass has a small crack in one corner.
    No longer available
    Dim. 75x 82 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #299

    Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.

    A set of 2 stained glass windows depicting Jesus and Mary.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685
    Holmegaard, Denemarken

    Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

    A smoke grey glass design coupe and a small vase. Both marked. Designed by Per Lutken.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #276
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #156

    Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.

    An antique solid wood carved crib on lion feet.
    No longer available
    Dim. 195 x 136 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #463
    Boch

    Een 69-delig servies, Boch Dresden, bestaande uit 12 platte borden, 14 diepe borden, 12 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 2 ovalen schalen, 1 vierkante schaal, 1 sauskom, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 peper en zoutpotje. Her en der kleine schilferschade.

    A 69-piece dinnerware set, Boch Dresden, consisting of 12 dinner plates, 14 soup bowls, 12 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 oval platters, 1 square dish, 1 gravy boat, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 salt and pepper shaker set. Some minor chipping here and there.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,67 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #528

    Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.

    A pair of cow horns on a modern metal base.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.

    A gilt mirror with elaborately decorated baroque frame, wood and plaster, Europe, 19th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een antieke messing compound drum microscoop of veldmicroscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.

    An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 17 x 6,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #555

    Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.

    An Afshari Bidjar carpet with a classic design in less common pastel tones, double knotted.
    No longer available
    Dim. 397 x 300 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #203
    Eric Solé Artemide Milano

    “Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.

    "Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354

    Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.

    A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.

    A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #515

    Een Afghaans handgeknoopt tapijt.

    An Afghan hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 171 x 238 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #290

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.
    No longer available
    Dim. 2,85 g
    Estimate: € 400 / 450
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More