#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Raak“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.No longer availableDim. 14 x Ø 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#419“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
"The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.No longer availableDim. 67 x 114 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#449Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
#299Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#60Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 750 / 850 -
#528Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
A pair of cow horns on a modern metal base.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#661Een antieke messing compound drum microscoop of veldmicroscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.
An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century.No longer availableDim. 5,5 x 17 x 6,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
#203Eric Solé Artemide Milano“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#515Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
An Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 171 x 238 cmEstimate: € 100 / 200 -
#290Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 400 / 450