Other lots by Val St. Lambert
-
#319Val St. LambertEen vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqués.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#258Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90 / 110 -
#288Val St. LambertEen cilindervaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase cylindrique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 130 / 150 -
#661Val St. LambertDrie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.
Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.No longer availableDim. Ø: 11 & 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#318Val St. LambertTwee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.No longer availableDim. h: 4, 17 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Val St. LambertEen lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#317Val St. LambertEen paar vaasjes van geslepen kristal op voet, respectievelijk rood en groen gekleurd in de massa. Bijgevoegd een derde, groter exemplaar in groen. Gemerkt met etiket.
Une paire de vases en cristal taillé sur socle, de couleur respectivement rouge et vert dans la masse. Attaché un troisième spécimen plus grand en vert. Marqué avec une étiquette.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Val St. LambertEen vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160
Similar lots by type
-
#81Val St. Lambert - Studio CristalEen vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.
Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Daum, FranceEen grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#671Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#329Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#237Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 240 -
#303Flygsfors“Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.
" Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#290Een 14 K witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale saffier van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un saphir central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 200 / 250 -
#428“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 29 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#532“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
Port de pêche . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 400 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#202Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.
Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#254Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44J. De Deeken“Kustzicht” & “Boszicht”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Vue costière” et “Vue de bois” . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 15 x 12 & 11 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383Een Indische bronzen armband en een bel.
Un bracelet indien en bronze et une cloche.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#136Buffet met twee deuren en een lade in de bovengordel van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Buffet avec deux portes et un tiroir dans la ceinture supérieure en bois de placage de style transitionnel. Plateau en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 97 x 50Estimate: € 100 / 120 -
#296Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.
Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.No longer availableDim. 135 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35

