Similar lots by type
-
#631Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.
Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.No longer availableDim. Ø: 32 & h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#680Twee verschillende opaalglazen olielampen.
Deux lampes à huile en opaline différentes.No longer availableDim. h: 53 & 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#650Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
Un vase en verre vert italien fait à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130 / 150 -
#548Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
Une paire de vases à col italiens en verre.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de dix pots de pharmacie en verre ambré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#553Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#367Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.
Un pied de lampe convexe en verre ambré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690Een glazen limonadekan met vier bijbehorende glazen, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un pichet à limonade en verre avec quatre verres assortis, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 23 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#703Een oude Italiaanse kassa.
Une vieille caisse enregistreuse italienne.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableDim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Goebel, Germany“Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.
Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#218Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#460Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#434“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Weggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Petit chemin de campagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121CassinEen burlend hert van blauwgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Un cerf beuglant en faïence à vernis bleu. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#165Een lange 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een camée en parels.
Un long collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et de perles.No longer availableDim. 11 g l: 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#73“Bisschop”. Een fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. Tijdperk barok. Staf en vingers manco. Later op granieten voetstuk bevestigd.
“Evêque”. Une statuette en bois polychrome finement sculpté. Epoque baroque. Bâton et doigts manquants. Plus tard monté sur socle en granit.No longer availableDim. h: 29 cm (z.s.)Estimate: € 250 / 350 -
#208Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120 / 200

