Similar lots by type
-
#253Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130 / 150 -
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
Une paire de vases à col italiens en verre.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#690Een glazen limonadekan met vier bijbehorende glazen, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un pichet à limonade en verre avec quatre verres assortis, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.
Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.No longer availableDim. Ø: 32 & h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#553Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#650Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
Un vase en verre vert italien fait à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#675Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de dix pots de pharmacie en verre ambré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#680Twee verschillende opaalglazen olielampen.
Deux lampes à huile en opaline différentes.No longer availableDim. h: 53 & 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#367Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.
Un pied de lampe convexe en verre ambré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#386Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#454“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#148Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#702Een antieke kinderdriewieler.
Un tricycle ancien pour enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#205Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,70 ct. FVVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,70 ct. FVVS1 et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#37Een koppel van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un couple en porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 40 / 50

