Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 1212220143.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 12 December 2022 22:00
Catalogue #143
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #209
    Toussi Court

    Een paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.

    Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 - 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.

    « Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm - 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #155

    Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.

    Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    « Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #239

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.

    Vase en grès émaillé bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23

    Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.

    Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #78

    Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.

    Une théière arabe en laiton à décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    Deux oies en plastique. Un bec restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #291

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #122

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #151

    Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.

    Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #79
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #59

    Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.

    Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.

    Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #113

    Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.

    Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    Lot de faïence, composé d'un grand et d'un petit vase convexe, le plus petit marqué van Zaalberg, d'une figurine de rhinocéros, d'une Vierge à l'enfant émaillée, d'un Christ en terre à pipe(?), d'une plaque de Delft avec un paysage, marqué de Porceleyne Fles et une plaque commémorative avec l'inscription "Des Pays-Bas fortement battus, la reconstruction est maintenant en pleine vigueur".
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #261

    Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.

    Ancienne verseuse en grès émaillé marron.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.

    Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #4

    Luchter van messing en kristal.

    Lusre en laiton, cristal et opaline.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    Vase en forme de livre en faïence. La couverture multicolore de « Ballade des Proverbes » de François Villon sert de toile de fond. Décor de Nicolas Constantin Argyriades. Paris, période 1910 - 1960. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #65

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.

    Deux mortiers en bronze différents avec pilon.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 7-13cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #119

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #16

    Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.

    Un porte-savon en faïence multicolore en forme de pierrot. Légers dégâts de glaçure. Marqué en bas "Ylang Ylang".
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #243

    Een lot van dertig eendjes in diverse materialen en uitvoeringen.

    Un lot de trente canards en différents matériaux et compositions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #46
    Goebel Crystal collection

    Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #269

    Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.

    Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: +/- 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #147

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.

    Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm - 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More