Similar lots by type
-
#236Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30/40 -
#254
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.
"L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#206
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#252Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#182
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100/140 -
#161
Een grote ijzeren kandelaar.
Un grand chandelier en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#85
Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.
Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h26cm x Ø18cmEstimate: € 40/60 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#86
2 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm
2 vases des années 1970 en faïence, h16cm x Ø15cm et h11cm x Ø11,5cmNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#63
Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.
Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 14 - 33 cmEstimate: € 35/45 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#246Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#247Goebel, Germany
Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#272
Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h43cm x b25cmEstimate: € 30/35 -
#249Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#167Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#64
Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.
Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 9 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#54
Lot mixed aardewerk/porselein bestaande uit 7 stuksVaas polychroom, bloemenmotief h27,5cm schilfer schade onderaanVaas wit, bloemenmotief h15cm diameter 19cmschaaltje dubbel met zeef/vergiet, blauw wit porcelein, schilfer onderaan, barst in bovenste schaaltjekruikje grijs blauw, gemarkeerd Handmade in Scotland - South Lissens Potteryschaaltje porselein, polychroom, gemarkeerd A.Montagnonschaaltje porselein, blauw, schilfer onderaan voet, gemarkeerd Hand made in Franceschaaltje aardewerk, (..)
Lot mixte faïence/porcelaine composé de 7 pièces Vase polychrome, motif floral h27,5cm écaillement abîmé au fond Vase blanc, motif floral h15cm diamètre 19cm plat double avec passoire/passoire, porcelaine blanc bleu, éclat au fond, fêlure dans le plat haut pichet gris bleu, marqué Handmade in Scotland - South Lissens Pottery plat en porcelaine, polychrome, marqué A.Montagnon plat en porcelaine, bleu, éclat en bas du pied, marqué Hand made in France plat en faïence, gris clair, diamètre 14cm(..)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 51/25
Other lots in this auction
-
#299
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#104
Wereldbol op sokkel, kunststof.
Globe sur socle, plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø35cmEstimate: € 10/20 -
#145Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.
"Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 21 12 cmEstimate: € 80/100 -
#191Oswald
Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30/50 -
#140Jan Wiegers
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#55
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee voorsnijbestekken, een pollepel, vier messen, een reeks cocktailprikkers met diverse mineralen, 21 souvenirlepeltjes, drie eierlepeltjes, twee bloemenvaasjes, een suikerfles en een tafelveger met blik. Bijgevoegd drie souvenirlepeltjes en een zoutvaatje van zilver.
Lot en métal argenté, composé de deux couverts à découper, une louche, quatre couteaux, une série de piques à cocktail avec divers minéraux, 21 cuillères souvenir, trois cuillères à oeufs, deux vases à fleurs, un sucrier et une ramasse-miettes avec pelle. Inclus sont trois cuillères souvenir et une salière en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/100 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#283
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#106
Doosje met handwaaierHenry A La Pensée, ParisParelmoeren houder met verguld detail, scheur schade aan papieren uiteinde
Boîte avec éventail Henry A La Pensée, Paris Porte-nacre avec détail doré, déchirure à l'extrémité du papierNo longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. l30cmEstimate: € 35/45