Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2608200149.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #149
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #15

    Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.

    Rumtopf allemand en faïence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #183

    Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.

    Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 & 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #16

    Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.

    Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #134

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #21

    Een blauw en witte Delftse schenkkan en twee hoornvaasjes van Hollands aardewerk in Delftse stijl.

    Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #184

    “Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.

    ”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147

    Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.

    Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #175

    Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.

    Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #115

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.

    Pot en faïence belge à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #195

    Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.

    Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #121
    Snauwaert

    “International Club”. Een oude tennisracket.

    “International club. Racket de tennis ancien.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #7

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #155

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #23

    Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.

    Coupe à fruits ajourée en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #8

    Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Oude zwerver”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.

    “Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    “Missale Romanum”. Een Romeinse missaal, uitgegeven in 1899. Met diverse religieuze illustraties.

    “Missale Romanum”. 1899.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #88
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 254 x 200 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More