Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.
Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.
Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.
Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.

Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.

Un vase en verre de Venise, scène de chasse peint à la main.
Online only
Dim. h: 32 cm
SKU: 2104200225.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #225
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    F. Millenhuber

    “Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #132

    “Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.

    ”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.

    Un drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #312
    Antoine Ceysens

    “Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #200
    Carrelli

    Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #124
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321
    Willy Vandersteen

    Een lot van 53 albums van Suske en Wiske.

    Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    “Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam.

    “Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #269

    Een gevarieerd lot oude participatiebewijzen, waaronder Belgische en koloniale bedrijven.

    Un lot d’anciennes preuves de participation, entreprises Belges et coloniales.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #261

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #153

    Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.

    Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More