#299
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
#250Val St. Lambert
#245Amphora, Austria
#182Haes
#348
Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#138Albali
#235
#127
Een cylindervaas van polychroom Chinees porselein met een famille rose decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen op groen en rose fond. Canton XIXde eeuw. Verguld bronzen voetstuk (ernstige schade aan de bovenrand, H. 47 cm), een klein Canton balustervaasje (volledige gebroken en gelijmd, H. 14,5 cm), een vierkante famille rose jardinière, obconisch van vorm (ernstige barsten en oude herstelling, H. 21 cm), een langhalsvaas van Herent porselein met famille verte decor. Ajourwerk aa(..)
Un vase cylindre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Base en bronze doré (important dégât au bord supérieur, H. 47 cm), un petit vase balustre de Canton (entièrement cassé et recollé, H. 14,5 cm), une jardinière famille rose obconique (fissure et ancienne réparation, H. 21 cm), un vase à long col en porcelaine de Herent à décor famille verte, ajouré au col (fissure et trou su(..)No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 120/200 -
#380
Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
#123
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#291
Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#20
Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
Deux haut-reliefs africaines de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 30/40