Similar lots by type
-
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#234‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.
‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed. -
#154Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.
Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#160Marcello MazzaranoPeriod: 1989“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerde jute, gesigneerd en met certificaat.
"Flower still life", a painting, oil on marouflaged jute, signed and with certificate. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage. -
#158‘De blinde bedelaar’, een geschilderde reproductie naar het werk van Josephus Dyckmans. Olieverf op doek, getekend H. Vinck.
'The Blind Beggar', a painted reproduction after the work of Josephus Dyckmans. Oil on canvas, signed H. Vinck. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage.
Other lots in this auction
-
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#34‘De luit en vioolmaker’, ‘De admiraal’, ‘De postillon en boode’ en ‘De konstverkooper’. Vier ingekleurde antieke gravures met passe partout.
'The lute and violin maker', 'The admiral', 'The postillion and messenger', and 'The art dealer'. Four hand-colored antique engravings with matting. -
#30Een lot van 2 Khukuri hakmessen.
A lot of 2 Khukuri chopping knives. -
#118Een massief houten telefoonmeubeltje met één lade.
A solid wooden telephone table with one drawer. -
#149Een vintage keramische lampenvoet met florale motieven. West Germany.
A vintage ceramic lamp base with floral motifs. West Germany. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#20Vijf verschillende broches waarvan één met parelmoer, we voegen er en haarkam aan toe.
Five different brooches, one of them with mother-of-pearl, we are adding a hair comb. -
#107Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
A chalice-shaped vase of colorless cut crystal, with a gold-colored metal rim. Not marked.

