Other lots in this auction
-
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#80Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote cachepot, een vaasje, twee schenkkannen, een dekselpotje, een mandje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 8 - 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#125Céramique Montoise
Een lot meerkleurgig Bergens plateel, bestaande uit vier verschillende vaasjes, een hoog schenkkannetje, een klompje en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#88Zenith, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een paar buikvaasjes, een oorvaas en een klompje met opschrift ‘Wassenaar’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 20 / 40 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, een lampvoet en een klein vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 32 cm