Other lots in this auction
-
#104Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een ol kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 15/35 -
#89
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee flesjes in de vorm van een koppel, een schaaltje, een grote schotel, een kruikje van Bols en vier vaasjes. Merken van ‘Ram’ en ‘De Porceleyne Fles’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#1Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met decor ‘Betty’, bestaande uit een dekselvaas, een kan, een vaasje en een schaaltje met oor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20/35 -
#94
Een gevarieerd lot meerkeurig plateel, bestaande uit vaasjes, kannetjes, enz. 15 stuks. Grotendeels gemerkt van ‘Flora’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 22 cmEstimate: € 15/30 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20/35 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25/45 -
#43
Een lot meerkleurig plateel met Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie schenkkannen, een kruikje, een asbak en een sierschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 25/40 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40/60