Similar lots by type
-
#54Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Een Arabische koperen theekan met gegraveerd decor.
Une théière arabe en cuivre à décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#270Een lot messing, bestaande uit een waterketel, een kom met handvatten en een paar vuurbokken.
Lot de laiton, comprenant une bouilloire, une marmite et une paire de chenets.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#29“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#144Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#189“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyDim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#109Royal TettauEen gedeelte theeservies van roze porselein met polychroom rozendecor. Onderaan gemerkt en “Germany US Zone”.
Partie de service à thé en porcelaine rose à décor de roses polychromes. Marqué en bas et Germany US Zone.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#2DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#187Hagl (?)“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#31Liebig ChromoTwee Chromo-albums met een partij losse prentjes.
Deux albums Chromo avec un lot d'images détachées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#133“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100

