#235
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#97
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107
Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
Cadre à photographies à support en laiton ajouré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60
#214
Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#164
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#262
Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#146
Een zilveren ring met een centrale turkoois.
Une bague en argent avec une turquoise centrale.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16,32 gEstimate: € 30 / 50 -
#28
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'un vase avec couvercle, deux pots à gingembre, un pot à couvercle, deux tasses avec soucoupes, quatre vases et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 1,64 gEstimate: € 40 / 60 -
#213L. Schooningk
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#682
Twee beedljes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
#3
Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.
Un koro en porcelaine de Chine multicolore avec un chien Fo sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 16 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94
Een carnavalskostuum: Olifant.
Un costume de carnaval: éléphant.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#135
Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 40 / 60 -
#121
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35