Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#256Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.
Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableOnline onlyDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#166A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#105Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#57“The Perish of the North”. Een laat XIXe eeuwse gravure door Thompson naar Hayter.
The Perish of the North.. Une gravure de la fin du 19e siècle par Thompson d'après Hayter.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 35 -
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 & 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Fiolinesi“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nu féminin. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40 / 60

