Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.

Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.

Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.
Online only
Dim. H. 40 cm
SKU: 1904210235.
Category: Glaswerk.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #235
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41

    Drie diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaanbde uit een eendje ‘sokkel gelijmd, een hondje en een vis.

    Trois animaux en verre de Murano multicolore, composé d'un socle de canard collé, d'un chien et d'un poisson.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een kleurloos glazen karaf met moderne metalen stop. Bijgevoegd een hoog glazen designglas.

    Une carafe en verre incolore avec un bouchon en métal moderne. Attaché un grand verre design en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #272
    Baccarat

    Drie kleurloos kristallen schaaltjes.

    Trois petites coupelles en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Een lot van drie vaasjes van Muranoglas, versierd met bloemen.

    Un lot de trois vases en verre de Murano décorés de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #285

    “Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.

    “Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #33

    Een rond glazen klokje. Jaren ‘70.

    Une horloge ronde en verre. Années 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16

    Een lot van drie kleine en een grote vaas van gegoten kleurloos en gekleurd glas. Frans werk.

    Un lot de trois petits et un grand vase en verre coulé incolore et coloré. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #87

    Een glazen IKEA-lampje.

    Une lampe IKEA en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 10 / 20

Other lots in this auction

  • #290

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    “Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.

    ”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #253
    Atlanta

    Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.

    Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #298
    F. Guets

    “Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.

    Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 64 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82
    Sicart

    Een designjardinière van geglazuurd Italiaans aardewerk.

    Une jardinière design en faïence italienne vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #178
    Jaky Lefrançois

    “Rammen”; “Lelie” & “Bloemenstilleven”. Drie olieverfschilderijen, waarbij de eerste twee op paneel en één op doek. De eerste twee gesigneerd.

    Béliers ; Lys & Nature morte aux fleurs. Trois peintures à l'huile, les deux premières sur panneau et une sur toile. Les deux premières signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40; 50 x 50 & 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #189
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #81

    Twee kleine vechtende haantjes van verzilverd metaal.

    Deux petits coqs de combat en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #11

    Een theaterkijkertje met gedreven decor van herten. Belle époque.

    Un spectateur de théâtre avec une décoration animée de cerf. Belle époque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #128

    Een paar antieke schoenvormen.

    Une paire de formes de chaussures anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #119

    Een lot van zeven participatiebewijzen.

    Un lot de sept participations.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More