#139Val Saint-Lambert
Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#236
Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#37
Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
#280
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/15 -
#190
Een Hotei van kunststof.
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
#207
Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25