Similar lots by type
-
#284
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#45
Een tweedelig serveerbestek met gegraveerde decors en zilveren handvatten.
Couverts de service en deux pièces avec décors gravés et poignées en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 25 & 31 cmEstimate: € 25/35 -
#274Val St. Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975
“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25/30 -
#146
Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30/35 -
#296
“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/35 -
#49
“Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.
Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 40 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#76
Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#50Ateliers d’art Cremieu
Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.
Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#65Lex Grobben
“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#59
“De zondeval”. Een achterglasschildering.
La Chute . Une peinture en églomiséNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#78
Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#43
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15/25 -
#297Shikler
“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 39 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#70
“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#69Marleen Vansteenvoort
“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#298F. Guets
“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/40 -
#101
Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/40 -
#47
“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#271
“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#269
“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 35/50 -
#74J. Megens
“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#92Junghans
Een messingen pendule onder glazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#1
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/25 -
#225
Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.
Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#6
“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#149
Een brievenhouder op zwart marmeren basis.
Un porte-lettre sur un socle en marbre noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#268Bowen Boshier
“Still life with warthog”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 262/500 buiten de plaat.
Nature morte avec phacochère . Une lithographie. Signée et numérotée 262/500 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 64 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#211Morris, Goscinny e.a.
“Lucky Luke”. 53 franstalige albums. Ed. Dupuis (soft cover, slijtagesporen), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, zeer goede staat, slijtage). 27 albums. Evenals Lucky Luke Special 10 (vier verhalen). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, goede staat) en “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, zeer goede staat).
“Lucky Luke”. 53 albums. Ed. Dupuis (soft cover, usures), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, très bon état, usures). 27 albums. Ainsi que Lucky Luke Special 10 (quatre histoires). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, bon état) et “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, très bon état).No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 50/60 -
#24
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre incolore coulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 15/25 -
#152
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#64
Een terracotta cachepot.
Un cache-pot en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 35/50 -
#16
Een lot van drie kleine en een grote vaas van gegoten kleurloos en gekleurd glas. Frans werk.
Un lot de trois petits et un grand vase en verre coulé incolore et coloré. Travail français.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 17 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#164
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30