#364Isidoor Leyssens“Villa’s in de duinen”, waterverf op papier, gesigneerd Is. Leyssens en gedateerd 1934.
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#635Een armstoel in Louis-XV stijl met een ecru afgebiesde bruine stoffering.
#315Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.
#679Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#105Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.
#721Liebig ChromosVier Liebig-chromo-albums waaronder enkele 19e eeuwse sets.
Four Liebig chromo albums including some 19th-century sets.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#320Een Indische zilveren halssnoer en een heupband met Vajra.
#9Adri Pieck“Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.
"Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 40 / 60