Other lots by Goldimari
Similar lots by type
-
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#312
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#118Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#92
Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#70
Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 15/20 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#61Limoges
Een porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/25 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15 -
#90
Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#267
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#89Limoges, France
Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#126
Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/30 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#114Kaiser
Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#277
“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#246Piet JacobsPeriod: °1934
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#144
Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#23
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#109
“Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#76
Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/40 -
#278
Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#6
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 165 x 117 cmEstimate: € 30/40 -
#143
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#294
Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cmEstimate: € 15/20 -
#276
Een gepolychromeerd houten boegbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. l: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#145
Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20